گل آلاله پُرپَر (آنمون)

اتمام موجودی
قیمت برای شما: 10,000 تومان

مشخصات محصول انتخابی شما

  • حمل و نقل رایگان
  • 100% تضمین بازگشت پول
  • پشتیبانی آنلاین 24/7
  • 100% تضمین بازگشت پول
  • پشتیبانی آنلاین 24/7

معرفی اجمالی محصول

گونه ای بسیار زیبا و با گلبرگ های زیاد و متراکم بوده و از محبوب ترین گونه های گل بریده و فصلی محسوب میشود که به عنوان دسته گل عروس در جهان رایج میباشد. . با گرم شدن هوا در تابستان برگ های آن زرد میشوند.
 آلاله ها در محیطهایی که زمستانهای ملایم و بهار خنک و طولانی دارند بهترین رشد و گلدهی را دارد. این گیاه در طی زمستان یخبندان های ملایم را تحمل میکند اما دمای خیلی پایین گیاه را از بین خواهد برد. 
نیاز نوری: آلاله به مکانی روشن با نور مستقیم افتابنیاز دارد.  مکان های کم نور از جمله دلایل عدم گلدهی مناسب این گیاه است . از آن جایی که این گیاه اصولا هوای خنک را دوست دارد و در چنین هوایی گلدهی دارد بنابراین زمانی که آلاله را در گلدان پرورش می دهید و دمای هوا نیز گرم است بهتر است انرا در پشت شیشه زیر نور مستقیم افتاب قرار ندهید بلکه در نزدیکی پنجره و جایی که روشن و پر نور اما بدون نور مستقیم افتاب است بگذارید.
نکته: آلاله برای رشد بهتر، نیاز به جایی آفتابگیر و جریان هوا دارد.
بعد از اتمام دوره گلدهی چه کنیم؟
پس از دوره گلدهی وقتی بوته ها خشک شدند، شاخ و برگ گیاه را قطع کرده، آبیاری را متوقف کرده و ریشه ها را در بستر به حال خود رها کنید. پس از طی دوره خفتگی در پاییز دوباره آبیاری نمایید تا گیاهان رشد کنند. همچنین می توانید پنجه های گیاه را از خاک خارج کرده وپس از تمیز کردن، در سایه خشک کنید. سپس آنها را در شن خشک تا هنگام کشت دوباره نگهداری نمایید.
نمایش بیشتر
نمایش کمتر
4 5 1 Product

مشخصات فنی

  • در زمان گلدهی این گیاه خیلی به ان اب ندهید .فقط در حدی ابیاری کنید که خاک از مقداری رطوبت برخوردار باشد ابیاری بیش از اندازه موجب کاهش گلدهی و در نهایت پوسیدگی گیاه می شود.
  • آلاله برای رشد بهتر، نیاز به جایی آفتابگیر و جریان هوا دارد.
  • دمای شبانه 7 تا 10 درجه و دمای روزانه حداکثر 20 درجه سانتیگراد برای این گیاهان مناسب است.

لیست نظرات

تا کنون نظری ارسال نشده است.

شما هم می توانید درباره این کالا نظر بدهید

امتیاز:

محصولات مرتبط

محصولی یافت نشد